19 квітня 2023   13:04   489

Збереження національних традицій писанкарства на Донеччині

Збереження національних традицій писанкарства на Донеччині
У дні Великодніх свят комунальним закладом «Донецький Палац молоді «Юність» проведено низку обласних онлайн-заходів для здобувачів освіти закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти.

Про це інформує Донецька обласна державна адміністрація, за інформацією департаменту освіти і науки облдержадміністрації

- обласний етап Всеукраїнського конкурсу писанкарства «Великодня писанка»; обласний фестиваль-естафету «Від писанки до писанки»; обласний конкурс писанкарства «Країна писанкова», у яких взяли участь понад 250 осіб;

- обласну заочну виставку-конкурс писанкарства «Слобожанська писанка», на яку представлено близько 100 писанкових композицій, підготовлених учнями закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти. У голосуванні на «Приз глядацьких симпатій» взяло участь 1345 осіб.

Для дітей і молоді визволених Святогірської, Лиманської громад, та у прифронтовому Краматорську проведено навчально-розвивальний майданчик «Творча молодь Донеччини» – «Відродження народних традицій. Писанкарство». Заходи відбулись на базі освітніх консультаційних пунктів громад.

Понад 100 учнів долучились до створення Великодньої писанки-листівки «З вірою в Перемогу!». Роботи були адресовані та передані нашим захисникам з найтеплішими побажаннями та вірою в Перемогу.

«Вчимося, Віримо, Перемагаємо!».

Усе буде Україна!!!

Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: