19 квітня 2023   17:00   395

Контрнаступальні дії вже відбуваються, ЗСУ готуються до повного звільнення територій, - Маляр

Контрнаступальні дії вже відбуваються, ЗСУ готуються до повного звільнення територій, - Маляр
Наступальних планів в українського командування кілька, і вони залежать від інформації про стан ворога та можливостей захисників України.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі телемарафону.

За її словами, контрнаступ включає стратегічну мету звільнення всіх українських територій і зупинку ворога. Тому "говорити вузько про контрнаступ - це не корректно".

"Контрнаступ включає підготовку техніки, підготовку людей, резервів. Це планування певної тактики планів А,Б, В, бо не може бути одного варіанту дій", - сказала вона.

Заступниця міністра повідомила, що наступальних планів в українського командування кілька, і вони залежать насамперед від інформації про стан ворога, і спроможності та можливостей Сил оборони.

"Потрібно розуміти, що Збройні сили готують не щось одне на одному вузькому напрямку. А ЗСУ постійно, щодня готуються до повного звільнення наших територіQ, і це величезний комплекс заходів, а не тільки контрнаступ", - додала Маляр.

Вона зазначила, що те, що зараз вже відбувається на полі бою, теж можна назвати контрнаступом.

"Роблять акцент, що щось буде відбуватись, але насправді все це вже відбувається. Контрнаступальні дії відбуваються і зараз", - пояснила Маляр.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: