20 квітня 2023   09:26   509

Перший рейс: Евакуйовані мешканці Донеччини прибули на Житомирщину і отримали допомогу

Перший рейс: Евакуйовані мешканці Донеччини прибули на Житомирщину і отримали допомогу
Сьогодні вранці на залізничну станцію Бердичева прибув поїзд із жителями Донеччини, які були змушені покинути свої домівки через посилення бойових дій та загрози безпеці в громадах, де вони жили.

Про це інформує Донецька обласна державна адміністрація

Серед них жителі Костянтинівки, Слов’янська, Мар’їнки, Покровська, Бахмута та інших міст Сходу. У більшості були з собою лише найнеобхідніші речі, але вони наповнені надією на краще майбутнє, повідомляє офіційний вебсайт Житомирської облдержадміністрації.

Спільно з представниками місцевої влади, рятувальники, медики та волонтери (були зокрема бердичівські осередки організації «Карітас» та Товариства Червоного Хреста), прибулим була надана уся необхідна перша допомога. Крім того, волонтери забезпечили переселенців теплими обідами та медичною допомогою, а з боку держави надано перші виплати для забезпечення першочергових потреб. Також серед переселенців є особи з інвалідністю, які незабаром будуть розміщені в соціальних закладах Бердичівського району.

Перша хвиля переселенців з Донеччини буде поселена на території Андрушівської громади, де вже підготовлено місця для проживання. Своєю чергою, територіальні громади області вже працюють над облаштуванням прихистків та соціальних гуртожитків, щоб забезпечити всі необхідні умови для комфортного проживання переселенців, серед яких є багато дітей та підлітків.

Довідково. На Житомирщині створено додатково понад 6100 місць для постійного проживання переселенців. Наразі на території області, нині проживає більш ніж 66 тисяч переселенців з Донеччини, Харківщини, Луганщини, Херсонщини та інших регіонів, що постраждали внаслідок війни.

Нагадаємо, з 18 квітня розпочалась безкоштовна евакуація до територіальних громад Житомирської області, вчора з Покровська на Бердичів було відправлено перший рейс нового евакуаційного спецпотяга.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: