20 квітня 2023   18:49   464

З Авдіївки «Білі янголи» врятували ще двох дітей

З Авдіївки «Білі янголи» врятували ще двох дітей
Евакуаційний екіпаж «Білий Янгол» розшукав дві родини, в яких є діти, та вмовив їх евакуюватися.

Про це інформує Донецька обласна державна адміністрація

У свої 5 років Костянтин вже добре знає, що треба робити, коли вибухають снаряди. Під час обстрілів дитина ховалася в шафі. Наразі Костик та 16-річний Сашко з матусями перебувають у безпечному місці.

Поліцейський екіпаж «Білий Янгол» продовжує рятувати дитячі життя. Мати 16-річного Олександра відмовлялась виїжджати та переховувалась разом з дитиною. «Білі янголи» розшукали родину та переконали евакуюватися. Жінка розуміє, що дитина не повинна жити в таких умовах, але вона не хотіла залишати літніх батьків, які не бажають покидати рідну домівку. Хлопчик закінчив 9 класів, але після цього ніде не навчався. Тепер у безпечному регіоні він зможе продовжити навчання та знайти друзів. Разом з родиною виїхало ще троє дорослих.

Під час спілкування з місцевими мешканцями поліцейські дізналися, що в старій частині Авдіївки мешкає родина з 5-річною дитиною. «Білі янголи» відразу вирушили за адресою. Оселя розташована в кількох кілометрах від ворожих позицій, вибухи тут не вщухають ані на мить. Під час спілкування з правоохоронцями мати погодилася виїхати разом із сином. Правоохоронці одягнули хлопчика в спеціальний дитячий бронежилет і разом з мамою на броньованому авто вивезли з міста.

Звернутися про евакуацію з Авдіївки можна до групи «Білий Янгол» за номером 066 56 19 102.

Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: