21 квітня 2023   13:10   520

Вийшов четвертий номер електронного журналу “КРАМ.ОСВІТА”

Вийшов четвертий номер електронного журналу “КРАМ.ОСВІТА”
З’явився у відкритому доступі четвертий номер електронного інформаційно-методичного вісника “КРАМ.ОСВІТА”, інформує Центр професійного розвитку педпрацівників міста.

"У віснику можна дізнатися про нові підходи щодо атестації - 2024 та отримаєте корисні посилання для занурення в цю тему.

Традиційно, продовжується рубрика “Емоційний фідбек”, де своїм безцінним досвідом участі в обласному інтернет-конкурсі “Створи шедевр” ділиться вчителька ЗОШ №26 Марина Рябова. Також на шпальтах вісника про свої професійні напрацювання розповідають педагоги нашого міста: наводять приклади ефективних цікавих уроків, діляться ідеями використання інноваційних технологій, діджитал - інструментарію та сучасних освітніх ресурсів, розповідають про найважливіші напрями виховної роботи.

У своїй статті консультант Центру професійного розвитку Тетяна Бичек розкриває важливість і потужність роботи професійних спільнот нашого міста, показує участь цих об’єднань у всіх викликах і потребах сьогодення. В журналі відкрито нову рубрику “Оцінюємо навчальні досягнення учнів”, де будемо обговорювати важливі питання та ділитися практичними ідеями.

Ознайомитись з матеріалами журналу можна на нашому сайті за посиланням: https://cprppkonsult.wixsite.com/kramkucprpp

Редакція дякує всім, хто долучився до видання попередніх номерів та запрошує авторів до подальшої співпраці!".
Східний Проект
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: