21 квітня 2023   16:34   1946

Вахтанг Кіпіані покритикував перейменування однієї з вулиць у Краматорську

Вахтанг Кіпіані покритикував перейменування однієї з вулиць у Краматорську
На його думку, Немирович-Данченко нічим не "кращий" за Станіславського.

Процес масового перейменування вулиць у Краматорську бурхливо обговорюється не лише у місті, а й привернув увагу доволі відомих в Україні осіб.

Зокрема, сьогодні, 21 квітня, Заслужений журналіст України, головний редактор проектів «Владометр» та «Історична правда», а також упорядник відомої книги «Справа Василя Стуса» Вахтанг Кіпіані виказав у Facebook критичне зауваження щодо нової назви однієї з вулиць у Краматорську.

"У Краматорську дерусифікували понад 300 назв вулиць. Багато дуже гідних імен та явищ вшановано. Але. Вулицю російського режисера Станіславського перейменували на честь російського ж режисера Немировича-Данченка, - пише він. - Я читав, звісно, вікіпедію і в курсі начебто "українсько-вірменського" походження останнього. Де якийсь там прадід начебто щось хорошого робив для неньки, будучи козаком зі Стародубщини. Це така божевільна хрєнь, що навіть ліньки пояснювати. Що не дідусі і бабусі визначають ідентичність, а сама людина. Яка в даному випадку ніколи не жила в Україні, не мала зв'язку з сучасною йому українською культурою і все життя творила культуру російську. В городє-гєроє Москвє..."
ОбщеЖитие
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: