21 квітня 2023   17:37   356

Російські еліти шукають контакти з Україною, реалізується багато операцій – ГУР

Російські еліти шукають контакти з Україною, реалізується багато операцій – ГУР
У Росії представники так званих "еліт" бояться за своє майбутнє і тому шукають контакти з Україною та іншими країнами, щоб отримати можливі гарантії безпеки після поразки Росії.

Про це сказав представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в ефірі Україна 24, - про це пише LIGA.net

Юсова запитали, чи шукають російські еліти зв'язків з Україною, щоб "прикрити свій тил" чи зберегти життя.

"Шукають виходи, безумовно. І не лише з Україною. Географія, на якій вони намагаються отримати персональні гарантії безпеки для себе, для своїх статків, для своїх сімей, є досить широкою", – сказав представник ГУР.

Він зазначив, що насамперед росіяни роблять ці зусилля для того, щоб уникнути можливого майбутнього притягнення до відповідальності.

"Зараз це більшою мірою стосується умовної бізнес-еліти, але є вже також і представники політичного сегмента верхівки мешканців Кремля. Цей процес тільки набиратиме обертів", – сказав Юсов.

За прогнозом ГУР, що більшими будуть успіхи українських сил безпеки та оборони, то більше буде таких контактів.

"Україна, безумовно, використовує будь-які інструменти, найбільш креативні підходи для того, щоб прискорити звільнення наших територій, притягнення держави-агресора до відповідальності... Багато контактів та операцій реалізується, про які зараз ми не можемо говорити. Але після перемоги, повірте, буде багато цікавого", – сказав Юсов.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: