21 квітня 2023   20:21   276

Країни формату «Рамштайн» надали Україні понад 230 танків – Остін

Країни формату «Рамштайн» надали Україні понад 230 танків – Остін
Країни-учасниці Контактної групи з питань оборони України надали ЗСУ понад 230 танків, а також тисячі одиниць іншої бойової техніки та боєприпасів.

Про це заявив у п’ятницю міністр оборони США Ллойд Остін за підсумками 11-ї зустрічі формату «Рамштайн», передає кореспондент Укрінформу.

«Лише за кілька місяців ця Контактна група поставила понад 230 танків, більше 1550 броньованих машин, а також іншого обладнання й боєприпасів для підтримки понад дев’яти нових бронетанкових бригад»,- зауважив глава Пентагону.

Він також підкреслив, що, зокрема, Сполучені Штати прискорили терміни для поставок в Україну танків Abrams, щоби забезпечити їй більшу кількість бронетехніки впродовж ближчих місяців.

Остін підтвердив, що танки М1A1 Abrams, на яких воїни ЗСУ розпочнуть тренування, прибудуть до Німеччини вже ближчими тижнями.

«Усе це – величезний прогрес. І я впевнений, що це обладнання та підготовка, яка забезпечується паралельно, дозволять українським силам надалі досягати успіху на полі бою», - наголосив глава Пентагону.

Він також підкреслив, що колективні зусилля усіх країн, які зголосилися надати підтримку Україні, «призвели до значних змін на полі бою».
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: