23 квітня 2023   11:09   382

ЗСУ, ймовірно, зайняли позиції на лівому березі Херсонської області, - ISW

ЗСУ, ймовірно, зайняли позиції на лівому березі Херсонської області, - ISW
Українські захисники, ймовірно, висадилися на лівому березі Дніпра у Херсонській області.

ЗСУ зайняли позиції на північ від Олешок.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на звіт Інституту вивчення війни (ISW).

Аналітики заявили, що російські військкори надали достатньо геолокаційних даних, які підтверджують, що ЗСУ могли зайняти позиції на лівому березі Херсонської області.

"Геолокаційні кадри, опубліковані російським блогером 22 квітня, показують, що українські сили зайняли позиції на березі Дніпра на північ від Олешок (7 км на південний захід від Херсона) і просунулися до північної околиці населеного пункту на трасі Е97, а також на захід від Дачі (10 км на південь від Херсона)", - йдеться у звіті.

За даними аналітиків, це свідчить про те, що росіяни можуть не контролювати острови на річках Кінка та Чайка. ISW також зазначає, що російські військові блогери 20 та 22 квітня заявляли, що ЗСУ зайняли позиції на лівому березі Херсонської області, встановлюють стабільні лінії постачання і регулярно здійснюють бойові вилазки у цьому районі.

За іншими даними, окупанти все ще обстрілюють острови у дельті Дніпра біля Херсона, проте можливе просування українських військових у цьому районі.

Варто зазначити, що українське командування не підтверджувало просування Сил оборони на лівому березі Херсонської області.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: