23 квітня 2023   20:53   834

Судове засідання у справі Нелі Штепи перенесено

Судове засідання у справі Нелі Штепи перенесено
Як раніше повідомляв "ТЕХНОПОЛІС", вперше за понад рік перерви, 19 квітня поточного року, мало відбутись підготовче засідання у справі Нелі Штепи, але через клопотання сторони захисту, суд відклав підготовче судове засідання на 7 червня 2023 року о 15.30 у Київському районному суді Полтави.

Сторона захисту готує клопотання про зміну територіальної підсудності в суд Харкова, що й стало однією з причин перенесення судового засідання у цій справі, яке мало відбутись 19 квітня в Київському райсуді Полтави.

Суди восьмий рік розглядають справу проти Нелі Штепи. Колишню Слов'янську міську голову звинувачують у створенні терористичної організації та посяганні на територіальну цілісність України. За версією слідства, вона сприяла захопленню міста підтримуваними Росією бойовиками.

Штепу затримали у липні 2014 року під час звільнення Слов’янська від бойовиків. Її взяли під варту. У СІЗО вона провела три роки, потім рік — під домашнім арештом із електронним браслетом. У січні 2018 році сплив термін цього запобіжного заходу.

У липні 2021 року обвинуваченій Нелі Штепі обрали запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.

У лютому 2021 року Нелю Штепу допитали в суді. Вона заявила, що не визнає провини у посяганні на територіальну цілісність та створенні терористичної організації у 2014 році. У суді Штепа пояснювала, що під час окупації міста "закликала" Путіна та російські війська під загрозою терористів, бо знаходилась у них в полоні.

Справу Нелі Штепи починали розглядати спочатку вже сім разів.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: