24 квітня 2023   19:56   363

Українці знищили 3600 російських танків, а танкова коаліція надає всього 200 з чимось. Україні потрібні сотні танків, - Порошенко

Українці знищили 3600 російських танків, а танкова коаліція надає всього 200 з чимось. Україні потрібні сотні танків, - Порошенко
Петро Порошенко під час виступу на Європейському економічному конгресі в Катовіце закликав союзників прискорити постачання необхідних озброєнь для ЗСУ.

Зокрема, Порошенко наголосив, що Україні потрібні тисячі танків, а не дві сотні.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу "Європейської Солідарності".

"Зброя - найвищий пріоритет. Ми повинні разом розуміти, що це не просто постачання зброї чи допомога Україні - ні, це інвестиції в європейську безпеку, у вашу безпеку. І ми маємо перевести європейську та світову економіку на військові рейки", - зазначив Порошенко.

Він закликав пришвидшити переговори про постачання боєприпасів в Україну, щоб виробляти їх більше: "Нам потрібні боєприпаси. Боєприпаси є головним пріоритетом. Це війна нового типу, війна артилерії, війна боєприпасів, війна безпілотників, війна засобів радіоелектронної боротьби. Без амуніції виграти таку війну неможливо. У Бахмуті ми маємо 1 годину артилерійського обстрілу проти 15 російських. Як виграти бій із цим".

Порошенко підкреслив, що Україні потрібні засоби протиповітряної оборони, зокрема літаки. "Нам потрібен реактивний винищувач. Чому? Тому що зараз Росія починає використовувати плануючі бомби, які летять на 30 км потужністю 1000 кілограмів. Ніщо не захистить від цих бомб. Тільки якщо у вас є реактивний винищувач, що не дозволить Росії досягти відстані", - говорить політик.

За його словами, щоб мати змогу послабити армію РФ, Україна має отримати ракети великої дальності.

"Нам потрібні системи РЕБ. Нам потрібні ракети великої дальності для знищення матеріально-технічного забезпечення їхніх військ, що йдуть в наступ. Нам потрібні танки. І я хочу подякувати Польщі за рішуче рішення, яке продемонструвало лідерство в танковій коаліції. Але я просто хочу нагадати, що українці знищили 3600 російських танків. А зараз у танковій коаліції ми отримуємо всього 200 з чимось. 3000 - і 200. Нам їх потрібно доставити не десятки, а сотні. І це ключовий фактор перемоги", - наголошує Порошенко.

"Всі ненавидять ідею замороженої війни. Як нам уникнути замороженої війни? Більше зброї, більше боєприпасів для українських Збройних сил - нічого іншого не існує", - вважає політик.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: