25 квітня 2023   19:46   395

Польська LOT не пустила на борт літака російську тенісистку

Польська LOT не пустила на борт літака російську тенісистку
Польська авіакомпанія LOT не пустила її на рейс російську тенісистку Віталію Дяченко, яка планувала взяти участь у турнірі на Корсиці.

Її маршрут з Каїра проходив через Варшаву.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на РАР.

У понеділок, 24 квітня, Дяченко у своїх соцмережах поскаржилась на Lot. За її словами, вона не змогла вилетіти з Каїра до Варшави, а потім до Ніцци. Не заважаючи на те, що спортсменка мала при собі рекомендаційні листи від WTA та ITF, а також лист від свого батька, який народився в Україні і працює в ООН.

""Зі мною поводилися як з людиною третього сорту, я витратила кілька тисяч євро. Тепер я не можу потрапити на турнір, тому що немає нормальних авіакомпаній, які перевозять росіян, через візові обмеження", - написала вона.

Дяченко розповіла, що намагалась скористатись послугами іншої авіакомпанії, "Lufthansa". Однак там також відмовили їй у продажі квитка. Там заявили, що Дяченко повинна в'їхати в Шенгенську зону тільки через Іспанію, яка видала їй візу.

Як пояснили представники авіакомпанії, LOT Polish Airlines не змогла взяти на свій рейс громадянку Російської Федерації. Це пов'язано з тим, що було видано розпорядження міністра внутрішніх справ і адміністрації про тимчасове призупинення або обмеження прикордонного руху на певних прикордонних пунктах пропуску.

"Положеннями розпорядження запроваджуються обмеження на певних пунктах перетину кордону, в тому числі в аеропортах, для громадян Російської Федерації, які подорожують з-поза меж Шенгенської зони", - сказано в повідомленні.

Зауважимо, Дяченко посідає 250-те місце у світовому рейтингу жіночої тенісної асоціації (WTA). При цьому вона не заявляла публічно про своє ставлення до війни в Україні. Батько Дяченко народився в Україні та працює у структурі ООН в Африці.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: