25 квітня 2023   20:00   345

Лондон вже відправив до України тисячі снарядів для танків Challenger 2, у тому числі зі збідненим ураном, - Міноборони Великої Британії

Лондон вже відправив до України тисячі снарядів для танків Challenger 2, у тому числі зі збідненим ураном, - Міноборони Великої Британії
Великобританія направила Україні тисячі снарядів для танків Challenger 2, у тому числі і з збідненим ураном, але не відслідковує їх використання та не має зобов’язань щодо ліквідації наслідків їхнього застосування після завершення конфлікту.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у письмових відповідях заступника міністра оборони Великобританії Джеймса Хіпі на запитання депутата Кенні Макаскілла від шотландської партії "Альба".

"Ми направили тисячі комплектів снарядів для Challenger 2 в Україну, включаючи бронебійні снаряди зі збідненим ураном. З міркувань оперативної безпеки ми не даватимемо коментарів щодо показників використання поставлених комплектів", - повідомив Хіпі.

Відповідаючи на запитання, де саме використовуватимуться ці снаряди, заступник міністра написав: "Поставлені Великобританією танки Challenger 2 та боєприпаси з збідненим ураном передані Україні, зараз вони контролюються Збройними силами України. Міністерство оборони не відстежує місця, де боєприпас із збідненим ураном задіяні ЗСУ в Україні".

У відповідь на ще одне питання, чи має Міноборони королівства зобов'язання проводити очищення снарядів із збідненим ураном після завершення конфлікту, Хіпі сказав, що у Великобританії таких зобов'язань немає.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: