26 квітня 2023   09:42   281

У Норвегії розпочали навчання військовослужбовців ЗСУ

У Норвегії розпочали навчання військовослужбовців ЗСУ
Норвезькі інструктори з Національної гвардії розпочали навчання ста військовослужбовців Збройних Сил України з військової медицини, вогневої підготовки та командного лідерства.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Генштаб ЗСУ.

"Інструктори Норвезької національної гвардії Heimevernet протягом чотирьох інтенсивних тижнів навчатимуть сто військовослужбовців Збройних Сил України військовій медицині, вогневій підготовці та командному лідерству",- йдеться в повідомленні.

Зазначається, що це перший з кількох курсів, де норвезькі інструктори Норвезької національної гвардії навчатимуть українців у Норвегії.

Полковник Єнс, який набирав інструкторів та підготував все необхідне для навчання, заявив, що українські солдати матимуть можливість зустрітися з професійними та кваліфікованими інструкторами з Національної гвардії та Збройних Сил Норвегії, які забезпечать їх якісною підготовкою.

Крім того, міністр оборони Норвегії Бйорн Арільд Грам зазначив, що про українських військових будуть добре піклуватися під час перебування в Норвегії.

"У місці навчання вже готові місця для проживання та поселення. Кухня орієнтована на українські страви, а на тренувальному полі створене відповідне бойове середовище - окопи та опорні пункти", - розповів полковник Єнс.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: