26 квітня 2023   13:10   456

На Донеччині вшанували пам`ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС

На Донеччині вшанували пам`ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС
В день 37-річчя найбільшої техногенної катастрофи в історії – аварії на Чорнобильській АЕС, пам`ять ліквідаторів вшановують і на Донеччині.

Про це інформує Донецька обласна державна адміністрація

Так, квіти до пам`ятника у Краматорську сьогодні принесли начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, представники обласної та міської влади.

- Тодішня совєтська влада усіляко намагалася приховати справжні масштаби лиха, перетворивши мирний атом на невидиму зброю, а українців та всіх європейців – на жертв цієї зброї, - наголошує Павло Кириленко. - Для всього світу Чорнобильська катастрофа стала уроком з безпеки на атомних електростанціях, і тільки для росіян – уроком з ядерного шантажу. Цю науку вони добре засвоїли і продовжують користуватися цим знанням зараз, окуповуючи Запорізьку АЕС і ведучи обстріли з її території. Щоразу, коли згадуємо про аварію у Прип’яті, маємо також пам’ятати про загрозу, яку становить російська армія в Енергодарі. Визволення Запорізької АЕС – це відповідальність всього цивілізованого світу. Так само, як і вшанування ліквідаторів наслідків Чорнобильської трагедії.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: