26 квітня 2023   13:41   268

У Маріуполі виявили нові масові поховання

У Маріуполі виявили нові масові поховання
Google оновив карти по Маріуполю в GoogleMaps.

На супутникових знімках видно масштабні руйнування у місті, а також нові масові поховання.

Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на на радника мера Маріуполя Петра Андрющенка в Telegram.

"Розбомблений Драматичний театр ще до розбору завалів та з надписом "Діти". Маріуполь в ранах перед демонтажем. Судячи по істроії руйнувань - фото зі спутника зроблено в різні дати після середини березня 2022 року", - написав Андрющенко.

"Ми детально пропрацьовали карту всіх кладовищ. Та знайшли нові сектори масових поховань на Новотроїцькому кладовищі (Лівобережний цвинтар). Сектори по розміру візуально більші за братські могили у с. Виноградне або с. Мангуш", - додав радник мера.

Він зазначив що Новотроїцьке кладовище було достатньо довгий час (приблизно до середини липня) зачинене та під контролем окупантів.

"Кого поховано та в який період на зараз невідомо. Будемо намагатись з’ясувати, наскільки це можливо", - пояснив Андрющенко.

Також він наголосив, що вся істина буде встановлена остаточно після деокупації Маріуполя. Тому не треба знижувати активність моніторингу та отримання інформації про злочини росії в Маріуполі ані на хвилину. Допоки останнього злочинця окупантів не буде покарано.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: