26 квітня 2023   14:01   280

У ГУР показали ціни на закупівлю харчів, вони в рази нижчі за закупівлі Міноборони, - ЗМІ

У ГУР показали ціни на закупівлю харчів, вони в рази нижчі за закупівлі Міноборони, - ЗМІ
У Головному управлінні розвідки на Prozorro опублікували закупівельні ціни.

Вони в разі нижчі за закупівлі Міністерства оборони.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляють "Наші гроші".

"Військова частина А1225, що є частиною забезпечення ГУР МО, оприлюднило звіти про закупівлі харчів, обмундирування та автозапчастин на 16 мільйонів гривень. Ми порівняли ціни харчів з тими, що містяться у вже "виправлених" та знижених контрактах Міноборони. І маємо разючі відмінності.

Наприклад, гурівці купили мінтай по 69 гривень за кіло, тоді як у Міністерства 120 гривень – це найменша ціна по всім контрактам, у тому числі і на поставку харчів військовим, що дислоковані у далекому від лінії фронту Києві", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що рис у закупках ГУР навіть дешевший від роздрібних цін магазинів - 26 грн за кг. А у Міноборони - від 59 грн.

"Морква по 12 гривень для ГУР - це ще більша катастрофа для Міноборони, у якого найдешевша морква - по 28 гривень", - зазначають автори матеріалу.

Водночас черевики з високими берцями типу В ГУР купило по 2 044 грн.

Глава ЦПК Віталій Шабунін зазначив: "Схоже ГУР вирішив показати закупівельним департаментам Міноборони, як реально мають виглядати закупівлі харчів для армії. Інакше пояснити фантастичні ціни у їхніх закупівлях важко. ... Про всі ці закупівлі А1225 та інші військові вже жваво звітують на Prozorro. За три неповні дні маємо вже понад 700 опублікованих тендерів. І ЖОДНОГО звіту про закупівлі від Міноборони. Що ж заважає вашій прозорості тепер, пане Резніков?".
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: