26 квітня 2023   16:24   497

У Краматорську вшанували пам’ять про трагедію на Чорнобильській АЕС

У Краматорську вшанували пам’ять про трагедію на Чорнобильській АЕС
У роковини аварії на атомній станції керівництво обласної, районної та міської військових адміністрацій спільно з ліквідаторами провели меморіальний захід біля пам’ятника людям, що виконуючи свій обов’язок — рятували світ від “мирного” атому.

Про це інформує Краматорська міська рада

Тоді десятки тисяч людей, не дивлячись на шкоду для власного здоров’я, доклали чималих зусиль, аби не допустити розростання масштабів аварії. Багато хто з них, внаслідок отриманого радіаційного опромінення, пішли з життя завчасно. Пройшло багато часу, але пам’ять про їх подвиг житиме в наших серцях вічно.

Чорнобильська трагедія — страшний урок для всього людства. Радянська влада замовчувала інформацію про трагедію. Кожна хвилина замовчування мала прямі наслідки — збільшення радіаційного впливу, а отже й більшу кількість жертв.

Сьогодні ж росія свідомо влаштовує ядерний шантаж — у заручниках вона тримає найбільшу атомну станцію Європи, запорізьку АЕС, а вище військове-політичне керівництво держави-терориста щораз погрожує цивілізованому світу мультиками про ядерні удари по столицях провідних країн.

Пам’ять ліквідаторів присутні вшанували хвилиною мовчання. Меморіальний захід завершився покладанням квітів до пам’ятника “Чорнобильцям”.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: