29 квітня 2023   16:36   401

Зеленський: Настала інша хвиля війни, де ми збираємось забрати ініціативу

Зеленський: Настала інша хвиля війни, де ми збираємось забрати ініціативу
Президент Володимир Зеленський вважає, що настала інша хвиля війни, під час якої Україна збирається захопити ініціативу.

Про це він сказав в інтерв’ю представникам фінських, шведських, данських і норвезьких ЗМІ, повідомляє Укрінформ.

«Я вважаю, що щоденно вони слабшатимуть і у нас буде все більше і більше шансів. Вони (росіяни – ред.) вже змінили тактику. Вони вже думають про оборону окупованих ними територій. Це вже інша хвиля цієї війни. Це непроста хвиля і для нас, тому що ми розуміємо, що їх наполегливість на полі бою, те, що було на початку, розбита нашими силами. І сьогодні вони вкопуються, роблять оборонні рубежі тощо. Це буде складно для нас, буде дуже непросто, але це вже друга частина, це частина, у якій ми збираємось забрати ініціативу в цій війні», - підкреслив Зеленський.

Він переконаний, що російське військо демотивоване, а те, що росіяни «набирають якихось людей, які не вміють воювати, це не про війська, це про їх народ».

«Їм (рф - ред.) не шкода витрачати свої життя, це їх вибір. Вони вибрали керівника, а він вибрав їх залишити в українській землі. Але їх військо демотивоване. Там є ще деякі групи людей, у яких є ще мотивація, але ми бачимо, ми чуємо, як вони втрачають мотивацію щодня, ми чуємо, як вони бояться нас», - зазначив Президент.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: