2 травня 2023   19:07   460

Інваспорт: Павло Сагіров з Покровська – срібний призер турніру з настільного тенісу в Греції

Інваспорт: Павло Сагіров з Покровська – срібний призер турніру з настільного тенісу в Греції
З 26 по 30 квітня в грецькому місті Аргостолі відбувся міжнародний турнір з тенісу настільного серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового і фізичного розвитку, що зібрав 140 учасників із 20 країн світу.

Про це інформує Донецька обласна державна адміністрація, за інформацією управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

У складі збірної України, до якої увійшли 17 спортсменів, двоє представили Донецьку область і місто Покровськ: Павло Сагіров та Віталій Байрамшин.

За підсумками парних змагань у класі MD8 Павло Сагіров з Донеччини і Василь Петрунів з Івано-Франківщини здобули срібні медалі. Вони перемогли суперників із Румунії та Великобританії з рахунком 3:0 і поступилися 1:3 спортсменам із Франції.

Загалом у доробку українців на цьому важливому міжнародному рейтинговому турнірі виявилося 4 золотих, 7,5 срібних та 7 бронзових нагород.

Далі команда України з паранастільного тенісу вирушає на навчально-тренувальний збір та змагання в Словенію до міста Лашко.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: