3 травня 2023   12:59   468

Через професійне навчання до працевлаштування

Через професійне навчання до працевлаштування
Наталя Колесник має великий досвід роботи кравчинею.

Про це інформує Донецька обласна державна адміністрація, за інформацією Донецької обласної служби зайнятості

В мирний час жінка працювала у дружківському ательє «Дарина». Але з початком воєнних дій втратила роботу. За сприянням у її пошуку Наталя звернулася до фахівців Дружківського міського центру зайнятості. Вакансій за фахом на той час не було, і жінці було запропоновано отримати професію перукаря на базі ДНЗ “Одеський ЦПТО ДСЗ”.

Після недовгих роздумів Наталя стала слухачкою центру профтехосвіти. Теоретичні знання жінка отримувала у зручному дистанційному форматі. «Попри важку зиму, постійні відключення світла, я прагнула отримати інформацію, що надавали майстри, – поділилася Наталя. – З нетерпінням чекала практичних занять на сучасній базі Одеського ЦПТО. Зрозуміла, що бути перукарем дуже цікаво та відповідально. Робити людей красивими мріяла з дитинства. Завдяки фахівцям служби зайнятості я змогла розкрити свій потенціал і спрямували його в потрібному напрямку».

Стажування проходило в одному із салонів краси міста Одеси. Наталя з теплом згадує відвідини центрів підтримки ВПО, де вона разом з колегами надавала перукарські послуги переселенцям. Згодом жінка повернулася до Дружківки і почала працювати за набутим фахом в салоні краси підприємниці Олени Сокол. Наталя фахово і з задоволенням застосовує на практиці отримані знання і навички.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: