3 травня 2023   16:27   625

Евакуація триває: 4 травня - черговий рейс безкоштовного спецпотяга з Донеччини до Житомирської області

Евакуація триває: 4 травня - черговий рейс безкоштовного спецпотяга з Донеччини до Житомирської області
На Донеччині триває евакуація цивільних мешканців - як із зони бойових дій, так і за межі області - до більш безпечних регіонів України.

Про це інформує Донецька обласна державна адміністрація

До цього масштабного та відлагодженого щоденного процесу, який координується обласною військовою адміністрацією залучені обласна та місцева влада, поліція та ДСНС, волонтери та залізничники, благодійні фонди, громадські організації та чимало інших структур.

Як відомо, з 18 квітня розпочалася безкоштовна евакуація наших земляків до територіальних громад Житомирської області. І вже завтра, 4 травня, відправиться черговий евакуаційний потяг з Покровська на Бердичів, рейси якого здійснюються один раз на чотири дні. Нагадаємо, що попереднім безкоштовним евакуаційним рейсом до Житомирської області було доставлено 45 мешканців Донеччини, серед яких - 19 маленьких діток.

Кожного дня з Донецької області прямує евакуаційний транспорт, який дає надію врятуватись від обстрілів, що постійно тривають в нашому регіоні через активні бойові дії. Як повідомляє Головне управління ДСНС України у Донецькій області, тільки за минулу добу рятувальники допомогли під час перевезення з пункту збору та реєстрації в м. Покровськ до місця посадки в евакуаційний потяг 9 особам, з них 3 дітей; а при евакуації в Покровському районі 36 особам, з них 5 дітей та 2 особи з обмеженими фізичними можливостями.

А за допомогою поліції вчора, 2 травня, в області було евакуйовано 272 людей, проінформували у відділі комунікації поліції Донецької області.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: