4 травня 2023   19:24   1125

У Мережі з'явилися фото виробництва нової серії САУ "Богдана"

У Мережі з'явилися фото виробництва нової серії САУ "Богдана"
Кажуть, що за декілька місяців "Богдана" буде по всій лінії фронту

Схоже на те, що почалось виробництво колісної самохідної гаубиці "Богдана" - фото зі збирального цеху з'явилися у Телеграм-каналі "Фашик Донецький".

"Через свою унікальність з початком повномасштабного вторгнення в Україну було надано розпорядження знищити гаубицю, аби рф не отримала її технологій, ПРОТЕ, один із зразків даного озброєння було повністю розібрано, після чого вивезено в тил та зібрано знову, аби розпочати масштабне виробництво даного озброєння. За неофіційними даними, вже через декілька місяців "Богдана" буде розміщена по всій лінії фронту, аби завдавати більшого ураження рашистам!", - йдеться у повідомленні.

У Мережі з'явилися фото виробництва нової серії САУ

У Мережі з'явилися фото виробництва нової серії САУ

У Мережі пишуть, що на цьому фото - серійне виробництво САУ "Богдана". Фото - Telegram/Фашик Донецький

У січні цього року ми повідомляли, що Краматорський завод важкого верстатобудування (КЗВВ) - виробник "Богдани" - представив нові зразки САУ "Богдана" на шасі української вантажівки КрАЗ 6×6 та альтернативну версію на базі чеської Tatra T815 8×8 із броньованою кабіною від компанії "Українська бронетехніка".

Як заявляли розробники, артилерійська самохідна установка "Богдана" калібру 155 мм адаптована для швидкого розгортання на всіх типах місцевості. Вона має комп'ютеризовану систему автоматичного наведення та супроводу мети та важить 28 тонн.

Виробник також стверджує, що САУ "Богдана" зможе вести вогонь зі швидкістю до 5 пострілів за хвилину, а боєкомплект складатиме 20 снарядів. Екіпаж такої артилерійської установки – 5 осіб.

У січні міністр оборони Олексій Резніков повідомляв, що відомство замовило у виробника серію установок "Богдана" і профінансувало їх ще навесні 2022 року. Міністр зазначив, що "Богдана" успішно пройшла випробування на полі бою - артилерійську установку застосували при звільненні від рашистів острова Зміїний.

KramatorskPost
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: