5 травня 2023   14:05   1033

Брат загиблого краматорця просить підписати петицію про нагородження званням Герой України

Брат загиблого краматорця просить підписати петицію про нагородження званням Герой України
Брат загиблого Віталія Кравченка з Краматорська на сайті офіційного інтернет-представництва Президента створив петицію №22/190130-еп "Надання звання Герой України Воїну Кравченко Віталію Олександровичу.

"Прошу Президента надати звання Герой України,
Воїну Штурмової групи вч А4123 Кравченко Віталію Олександровичу(поз.ДАНТИСТ),який ціною свого життя знищив ворожий бліндаж в районні Бахмута, село Кодема, бій був на повністю оточенній ворогом терріторії. Сміливість Віталія підтвердили ті побратими, що вижили", - йдеться в тексті петиції.

Станом на 10:50 5 травня петицію підписали 3787 людей з 25.000 необхідних. Петиція створена 19 квітня 2023 року і для підписання залишилося 76 днів. Автор петиції Андрій Кравченко просить небайдужих підписати петицію, аби вона набрала необхідних 25 тисяч голосів.

Долучитися до підписання петиції можна за посиланням

Нагадаємо, Кравченко Віталій Олександрович (позивний ДАНТИСТ) загинув під Бахмутом, захищаючи нашу країну. Воїн штурмової групи ВЧ А4123 ціною свого життя знищив ворожий бліндаж у районі села Кодеми поблизу Бахмута.

Віталій – випускник кафедри ПТМ 2004 року. Після закінчення ДДМА працював на ДП «АНТОНОВ» (тодішній «Авіант»).

Гарний і досвідчений фахівець, знавець своєї справи. Активіст і спортсмен, людина слова і діла, добрий товариш і надійний друг. У пам'яті назавжди залишиться справжнім Чоловіком, який не боявся відповідальності.
Східний Проект
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: