5 травня 2023   14:11   908

Незламні двійнята, які були поранені із мамою на залізничному вокзалі у Краматорську, святкують 12-річчя у США

Незламні двійнята, які були поранені із мамою на залізничному вокзалі у Краматорську, святкують 12-річчя у США
Незламні двійнята Яна та Ярик Степаненки, які разом із мамою постраждали внаслідок ракетного удару по вокзалу у Краматорську, святкують 12-річчя у США.

Там продовжується їхня реабілітація. Про це повідомляють у Першому медичному об’єднанні Львова.

8 квітня 2022-го року - найстрашніший день в житті сім’ї Степаненків. Того дня росіяни здійснили терористичну атаку проти цивільних українців, які чекали на евакуацію на залізничному вокзалі у Краматорську. 61 людина загинула, 121 - зазнала поранення. Наталя Степаненко - мама двійні - тоді втратила ліву ногу, а її дочка Яна - обидві нижні кінцівки.

Довгий час їх лікували у Лікарні Святого Миколая у Львові. Після чого родина вирушила до США на подальшу реабілітацію. Тепер найважче - позаду. Після найскладнішого року життя Степаненки радіють, що вижили і знаходяться поруч одне з одним. А мама з Яною вже досить впевнено крокують за допомогою протезів.

«Привітати з Днем народження двійнят до Сан-Дієго прилетів український захисник, боєць полку «Азов» Владислав Жайворонок із позивним «Вікіпедія». Він боронив Маріуполь і теж втратив ліву ногу, як і мама Яни та Ярика. Був у російському полоні. Аби зробити сюрприз двійнятам захисник Маріуполя подолав 10 000 кілометрів. І привіз з України їхні улюблені солодощі та багато інших гостинців. Адже, за майже рік, що його діти провели у США, вони дуже скучили за домом та українськими смаколиками», - повідомили у медичному об’єднанні.

Лікарі приєднуються до привітань разом із дитячими хірургами та медиками, які лікували та турбувалися про сім’ю Степаненків у дитячій Лікарні Св. Миколая.

«Ми продовжуємо розбудовувати екосистему Unbroken Ukraine для допомоги постраждалим від війни українцям в Україні. Щоби наступні протезування для Янусі, яка росте, провести вже у Львові. Наші майстерня протезування, новий 7-поверховий Центр реабілітації та найкращі фахівці працюють для того аби повертати до повноцінного життя дорослих та діток, які зазнали тяжких травм та поранень»,-розповіли медики.
Новини Краматорська
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: