6 травня 2023   17:13   689

Евакуація триває: Стало відомо, скільком мешканцям Донеччини за добу надали допомогу ДСНС та поліція

Евакуація триває: Стало відомо, скільком мешканцям Донеччини за добу надали допомогу ДСНС та поліція
Триває евакуація цивільних мешканців Донеччини, як з прифронтових територій, так і за межі області - до більш безпечних регіонів України.

Про це інформує Донецька обласна державна адміністрація

До цього масштабного та відлагодженого щоденного процесу, який координує обласна військова адміністрація, залучені обласна та місцева влада, поліція та ДСНС, волонтери та залізничники, благодійні фонди, громадські організації та чимало інших структур.

Так, наприклад, протягом минулої доби - 5 травня - рятувальники Донеччини евакуювали людей із зони активних бойових дій, а саме: двох осіб з смт Очеретине Покровського району та трьох осіб з м. Часів Яр Бахмутського району, повідомляє Головне управління ДСНС України у Донецькій області. Також співробітники ДСНС за минулу добу надали допомогу під час перевезення із пунктів збору та реєстрації в м. Покровськ до місць посадки в евакуаційний потяг 3 особам; а під час евакуації в Покровському районі - 49 особам (з них семеро дітей та троє людей з обмеженими фізичними можливостями.

А за допомогою поліції вчора в області було евакуйовано 457 людей, повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області.

Нагадаємо з 18 квітня розпочалась безкоштовна евакуація мешканців Донеччини до територіальних громад Житомирської області.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: