8 травня 2023   17:18   547

Життя у кожного одне: Ще п`ятьох цивільних евакуювали з смт Нью-Йорк, серед них - дитина і особа з обмеженими фізичними можливостями

Життя у кожного одне: Ще п`ятьох цивільних евакуювали з смт Нью-Йорк, серед них - дитина і особа з обмеженими фізичними можливостями
Евакуація цивільних мешканців Донеччини триває як з прифронтових територій, так і за межі області - до більш безпечних регіонів України.

Про це інформує Донецька обласна державна адміністрація

Щодня до відповідального процесу порятунку людей, який координує обласна військова адміністрація, залучені обласна та місцева влада, ДСНС, поліція, волонтери та чимало інших структур. Боротьба йде за кожне життя!

Так, наприклад, за минулу добу рятувальники Донеччини евакуювали із зони активних бойових дій (смт Нью-Йорк Бахмутського району) п`ятьох людей, серед яких дитина та особа з обмеженими фізичними можливостями, повідомляє Головне управління ДСНС України у Донецькій області. Також співробітники ДСНС протягом минулої доби надали допомогу під час перевезення з пункту збору та реєстрації в м. Покровськ до місць посадки в евакуаційний потяг 14 особам (з них дві дитини), а під час евакуації в Покровському районі - 35 особам (серед яких - дві дитини).

"Евакуація — це безпека! Саме тому люди, які усвідомлюють небезпеку, виїжджають за межі Донецької області, аби уникнути можливих вибухових та інших травм і, звісно, щоб врятувати своє життя, адже воно у кожного з нас одне", - наголошують у ДСНС.

Нагадаємо, з 18 квітня розпочалася безкоштовна евакуація наших земляків до територіальних громад Житомирської області. Сьогодні, 8 травня, відправиться черговий евакуаційний потяг з Покровська на Бердичів, рейси якого здійснюються один раз на чотири дні.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: