10 травня 2023   13:17   514

Краматорські спортсмени продовжують здобувати перемоги

Краматорські спортсмени продовжують здобувати перемоги
В Луцьку завершився чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 та до 17 років, який присвячений Збройним силам України

Про це інформує Краматорська міська рада, за матеріалами Управління фізичної культури та спорту Краматорської міської ради

Представник Краматорська — Святослав Ангелов піднявся на першу сходинку п’єдесталу та став чемпіоном України в ваговій категорії +96 кг (тренер — Олег Санніков).

На цьому чемпіонаті своїми потужними виступами представники Краматорська допомогли збірній Донецької області виграти командний залік серед усіх команд.

Упродовж 1-7 травня 2023 року в місті Тістед (Данія) проходив Чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед усіх вікових категорій — European Open, Junior and Sub-junior Equipped Powerlifting Championships 2023.

Валентина Загоруйко виступала в віковій категорії понад 84 кг. Результати спортсменки: жим лежачи 150 кг – 2 місце, станова тяга 207,5 кг – 1 місце, присід 265 кг – 2 місце. Загальна сума триборства 622,5 кг дозволила Валентині піднятися на 2 сходинку п’єдесталу. (Тренер — Мельник Тетяна)

Рожанський Дмитро виступав у ваговій категорії 105 кг серед юніорів та посів 4 загальне місце. Результати Дмитра: присідання 315 кг – 4 місце, станова тяга 305 кг – 2 місце, жим лежачи 190 кг – 6 місце. (Тренери — Бичкови Олексія таї Альона).

Ковальов Данило, заслужений майстер спорту України, став змагань срібним призером змагань став. Представник Краматорська набрав сумму в триборстві 1045 кг, покращивши свій особистий рекорд у жимі лежачи. Спортсмен тренується під керівництвом заслужених тренерів України — подружжя Олексія та Альони Бичкових.

Пишаємось нашими спортсменами, які попри війну та порушення тренувальних процесів гідно представляють наше місто та область як на всеукраїнському, так і на міжнародному рівнях!

Краматорські спортсмени продовжують здобувати перемоги

Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: