13 травня 2023   19:16   815

До Житомирщини прибув сьомий евакуаційний поїзд з мешканцями Донеччини, більше третини врятованих - діти

До Житомирщини прибув сьомий евакуаційний поїзд з мешканцями Донеччини, більше третини врятованих - діти
В суботу зранку до залізничного вокзалу в Бердичеві прибув черговий поїзд з Покровська.

Про це інформує Донецька обласна державна адміністрація

Цього разу до Житомирщини приїхали 51 переселенець з Донеччини, зокрема 19 дітей, які були змушені залишити свої домівки через багаторазові обстріли найнебезпечнішою зброєю. Серед них – три багатодітні родини, які довгий час не могли дістатися до зони евакуації. Про це повідомляє Житомирська ОВА. Більшість переселенців було евакуйовано з Бахмута, Краматорська та Шахового.

Представники Бердичівської РВА, разом з рятувальниками, поліцією та волонтерами забезпечили переселенців всім найнеобхіднішим. Вони отримали харчові набори, медичну допомогу та грошову допомогу від держави. Деякі з переселенців вже планують найближчим часом знайти роботу на місцевих підприємствах. Прибулих українців буде розселено у зручних соціальних житлах в Семенівській та Червоненській територіальних громадах. Ще 4 осіб з інвалідністю вже розміщено в соціальних закладах Бердичівського району, де вони отримають фаховий догляд.

Як зазначається у повідомленні, загалом за співпраці з Міністерством реінтеграції, Житомирською ОВА та АТ «Укрзалізниця», за останні два місяці прийнято 248 вимушених переселенців, які розміщені у місцях тимчасового перебування Бердичівського, Житомирського та Звягельського районах.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: