15 травня 2023   20:58   534

ВООЗ закриває свій офіс у Москві

ВООЗ закриває свій офіс у Москві
Всесвітня організація охорони здоров’я закриває розташований у Москві Європейський офіс із профілактики та боротьби з неінфекційними захворюваннями та переносить його до Копенгагену (Данія).

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на агенцію Інтерфакс-Україна.

"Сьогодні 28 країн європейського регіону ВООЗ приймають жертв війни в Україні. Понад 40 країн тимчасово приймають біженців з України. Це більшість. Завдяки цій потужній підтримці ми продовжуємо боротися й ухвалювати найважливіші рішення. Я хочу подякувати партнерам за політичну та фінансову підтримку питання закриття офісу ВООЗ з неінфекційних хвороб у Москві та делегування його функцій офісу в Копенгагені", - зазначив міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко.

Водночас він наголосив на готовності України значно посилити свою залученість до роботи офісу в новому статусі та докласти всіх зусиль, щоб досвід, здобутий системою охорони здоров'я країни впродовж війни й у процесі відбудови, був також успішно трансформований у глобальні рішення з протидії неінфекційним захворюванням.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: