16 травня 2023   13:13   1031

У Краматорському районі воєнком і його підлеглі погоріли на хабарах для ухилянтів: що відомо

У Краматорському районі воєнком і його підлеглі погоріли на хабарах для ухилянтів: що відомо
Ціна питання - 2-3 тисячі доларів

Начальник одного з районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (так тепер називаються воєнкомати) Краматорського району та двоє його підлеглих погоріли на хабарах для чоловіків, які ухилялися від мобілізації.

Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

За даними слідства, воєнком та його підлеглі організували сталу схему з видачі фіктивних тимчасових посвідчень військовозобов’язаним та довідок військово-лікарської комісії, в яких зазначалось, що особа непридатна до військової служби.

Воєнком самостійно підшукував "клієнтів", які хотіли виїхати за межі України. Ціна "послуги" складала 2-3 тисячі доларів США.

П’ятьох таких ухилянтів прикордонники зупинили на пунктах пропуску при спробі використати підроблені документи для виїзду з України у Чернівецькій та Закарпатській областях.

Правоохоронці встановлюють повне коло причетних до злочину осіб та перевіряють ще близько 20 осіб, які могли скористатися "послугами" ділків.

Воєнкому повідомили про підозру в утворенні організованої групи та організації незаконного переправлення осіб через державний кордон, та в організації службового підроблення (ч. 3 ст. 27 ч. 3 ст. 332, ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 366 КК України).

Двом працівницям воєнкомату повідомили про підозру у сприянні у незаконному переправленні осіб через державний кордон та у службовому підробленні, вчиненому організованою групою (ч. 3 ст. 332, ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 366 КК України).

Підозрюваним загрожує позбавлення волі на строк до 9 років.

ДБР не повідомляє, в якому саме місті Краматорського району діяла ця схема. Раніше стало відомо, що воєнкома Дружківки будуть судити за хабар у 1300 доларів, який, як запевняє слідство, він отримав за видачу довідки про непридатність військовозобов’язаному.
KramatorskPost
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: