16 травня 2023   14:02   417

Чернівецька облрада заборонила діяльність УПЦ МП на території області

Чернівецька облрада заборонила діяльність УПЦ МП на території області
Депутати Чернівецької облради підтримали рішення про заборону на території області релігійних організацій, щодо яких доведений канонічний зв’язок з Росією.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Чернівецької обласної ради, передає Цензор.НЕТ.

Відповідне рішення ухвалили на сесії 40 депутатів.

"Своїм рішенням депутати закликають Верховну Раду України позачергово розглянути та ухвалити закон "Про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та діяльності релігійних організацій" (проєкт № 8221 від 23.112022 р.) та переглянути законність функціонування релігійних організацій (об’єднань), які мають доведений церковно-канонічний зв’язок з країною-агресором", - ідеться у повідомленні.

Також, згідно з проєктом рішення, обласна адміністрація має проаналізувати, чи законно релігійні організації використовують храми та церкви, які їм передали у безплатне користування.

"Рішення "Про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та діяльності релігійних організацій на території Чернівецької області" буде надіслано усім головам територіальних громад краю до відома та врахування в роботі. Їм рекомендують припинити договори оренди нерухомого майна, земельних ділянок з релігійними організаціями (громадами), які мають доведений церковно-канонічний зв’язок з країною-агресором, та заборони користування майном, що є власністю сільських, селищних, міських територіальних громад", - додали в облраді.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: