17 травня 2023   20:14   357

Екснардепи - "тушки" Табалови всупереч рішенню суду блокують доступ до Первомайського молочноконсервного комбінату новим власникам, - Лємєнов

Екснардепи - "тушки" Табалови всупереч рішенню суду блокують доступ до Первомайського молочноконсервного комбінату новим власникам, - Лємєнов
Екснардепи - "тушки" Олександр та Андрій Табалови всупереч рішенню Верховного Суду блокують фізичний доступ до Первомайського молочноконсервного комбінату новим власникам.

Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці голова правління громадської організації StateWatch Олександр Лємєнов, інформує Цензор.НЕТ.

"Памʼятаєте, буквальна днями тому опублікував історію, як у родини "політичних тушок" Табалових забирають Первомайський молочноконсервний комбінат за рішенням суду. А Табалови - фізично, через "силовий барʼєр", законним власникам доступ до активу не надали. Але це тимчасово так.

Більше того, вчора, як Пилип з конопель, вискочив із заявою син Олександра Табалова - Андрій - що керує заводом. Також, до слова, "тушка Януковича". Що ж він розповів? Що це все брехня і нісенітниця, вони працюють, контролюють завод і тд. Звісно, але це робиться всупереч Закону.

Для особливо обдарованих демагогів публікую рішення Верховного Суду, де чітко вказано, що Табалови вже офіційно не власники. Не розумію, навіщо Андрій Олександрович говорить неправду…", - написав Лємєнов.

Також за інформацією Лємєнова, після передачі законним власникам, 80% площ ПМКК відходить в тимчасове користування одному з відомих воєнізованих підрозділів, що беруть участь у війні.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: