18 травня 2023   08:59   332

Гель для проблемної шкіри: як ним користуватися?

Проблемна шкіра — це тимчасовий стан, який за допомогою правильного догляду можна виправити.

Частіше це стосується висипань, почервонінь, прищів, забитих пор тощо. Проте активний гель догляд CeraVe має найкомфортнішу текстуру для такого стану. Він нелипкий, густий, легкий. Завдяки цьому можна зробити шкіру матовою та бархатистою.

Гель для проблемної шкіри: як ним користуватися?

Як вибирати гель для шкіри?

З’явилась думка, що проблемну шкіру насамперед треба висушувати. А насправді вона більше потребує зволоження. Ледь не більше, ніж суха. Тож якщо до цього серед вашого догляду за шкірою були мило та настоянки зі спиртом, терміново їх викидайте. Потрібно додати до повсякденної б’юті-рутини засоби, що використовують речовини для делікатного очищення.

Зверніть увагу при їх виборі на склад:

  • кераміди — ліпіди, що заповнюють простір між клітинами й не дають втрачатися воді;
  • гіалуронова кислота — для зволоження, пружності та живлення;
  • саліцилова кислота — необхідна для відлущування ороговілих частин і відновлення нового шару;
  • молочна кислота — важлива для вирівнювання тону обличчя, запобігання появи тонких ліній.
Дерматокосметика CeraVe містить кераміди для шкіри, які забезпечують правильну роботу захисного бар'єру. Завдяки ним довго не втрачається еластичність, хоча ця проблема доволі поширена після 35 років.

Правила використання гелю для вмивання

Гель для очищення треба наносити на чисту вологу шкіру. Попередньо декоративну косметику знімають міцелярною водою, яку треба своєю чергою змити звичайною водою. Активний гель наносять зазвичай перед сном під час вечірнього догляду за шкірою.

Якщо ви хочете використовувати такий гель для денного очищення, то треба вибирати варіанти з SPF 25. Щоб не пересушувати шкіру, почніть наносити засіб раз на декілька днів. А потім поступово збільшуйте частоту нанесення гелю. Максимально — два рази на добу щодня. Якщо виникає лущення, це не означає, що засіб не підходить зовсім. Це може свідчити про стан дерми. Тож можете спочатку зменшити кількість нанесень до одного разу на день.

Отже, гель для вмивання — важливий етап у щоденному догляді, який не можна пропускати. Натомість треба уважно вибирати засіб та навчитися правильно ним користуватися.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: