18 травня 2023   09:10   623

Загальнонаціональна хвилина мовчання

Загальнонаціональна хвилина мовчання
Щодня о 9:00 — загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації.

Про це інформує Донецька обласна державна адміністрація

Донецька ОВА та платформа Меморіал згадують убитих росіянами захисників з Донеччини.

29-річний сержант Родіон Шарпан загинув 23 квітня 2022 року, виконуючи бойове завдання на рідній Донеччині. Під час бою він отримав вибухову травму, яка виявилася смертельною.

Родіон народився у Краматорську. Закінчив місцеву українську гімназію та Одеський юридичний коледж. Згодом здобув вищу юридичну освіту у Донбаському інституті техніки та менеджменту. У вільний час перебирав автомобілі: займався тюнінгом. Любив усе робити своїми руками – від зварювання до фарбування.

З початком російсько-української війни 2014 року Родіон пішов добровольцем захищати Україну. Служив у 81-й окремій аеромобільній бригаді Десантно-штурмових військ Збройних сил України. Брав участь в АТО, був відзначений командуванням нагородами.

У грудні 2021 року у нього закінчився контракт.

У перший день повномасштабного вторгнення рф на територію України, 24 лютого минулого року, зібрав речі та сам пішов у військкомат. Потрапив до взводу вогневої підтримки оператором протитанкового відділення.

Свій останній бій він прийняв біля с. Яцківка Донецької області.

«Вже п'ятий місяць як я не чую голос своєї дитини. Усвідомлення смерті так і не прийшло. Здається, що просто немає зв'язку з ним, що він не може зателефонувати тимчасово... Після загибелі дзвонило багато друзів, однокласників, знайомих Родіона, багато розповідали про нього. Я тільки зараз дізналася, що моя дитина так багато допомагала іншим, завжди приходила на допомогу своїм друзям. Побратими казали, що він був дуже сміливим, нічого не боявся, з ним було їм ніколи не страшно. З 2014 року він постійно був на службі. Дуже любив свою донечку Ярославу. Колись Родік сказав, що вже і помирати не страшно, що є вже маленька його копія, продовження його життя... Такого не повинно бути, йому було тільки 29 років», – розповіла мама Родіона, Олена Табунщик.

У Родіона залишилися батьки та дворічна донька.

З 24 лютого росіяни вбили 1521 мирного жителя Донеччини, поранили ще 3543. Наразі невідома кількість жертв у Маріуполі та Волновасі.

Пам'ятаймо!
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: