18 травня 2023   20:18   457

Малечу відправили до "Зоотрополісу": у Краматорську дітей розважали актори харківського театру "Тимур"

Малечу відправили до "Зоотрополісу": у Краматорську дітей розважали актори харківського театру "Тимур"
Захід був присвячений Дню захисту дітей

У середу, 17 травня, до Краматорська з виставою "Подорож до Зоотрополісу" завітали актори харківського дитячого театру "Тимур". На заході були присутні приблизно 20 краматорських дітей, які прийшли туди разом зі своїми батьками.

Діти робили руханку, гралися в різноманітні ігри з ляльковими тваринами, ролі яких виконували дорослі актори. Насамкінець діти могли сфотографуватися з акторами театру "Тимур" та отримати подарунки у вигляді солодощів, іграшок, одягу тощо.

Захід був присвячений Дню захисту дітей, який відзначається щороку 1 червня. Ініціатором приїзду харків'ян до Краматорська виступив відомий у місті волонтер Дмитро Артемов.

З самого початку війни і протягом 9 років актори театру "Тимур" як волонтери (від однойменного благодійного фонду, який існує 16 років), допомагали літнім людям у Харкові, роздаючи їм безкоштовно їжу. Згодом, після успішного харківсько-лиманського контрнаступу Збройних Сил України, хлопці їхали по деокупованих населених пунктах Харківщини (Вовчанський, Ізюмський, Куп'янський та Харківський райони тощо) з виставами для дітей, які залишалися в епіцентрі війни або поверталися туди після евакуації. Загалом кількість маленьких відвідувачів благодійних вистав в Харківській області сягнула приблизно тисяча.

"У нас є воля, щоб їздити до тих місцин, аби для дітей було безпечно", — розповів журналісту Kramatorsk Post очільник харківського театру Антон Жиляков.

Нині актори театру "Тимур" відновили показ своїх вистав за участі дітей на власній сцені у Харкові. Під час вистав вони збирають гроші на допомогу військовим та постраждалим внаслідок бойових дій.
KramatorskPost
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: