19 травня 2023   13:14   660

У Краматорську люди із числа вразливих категорій громадян продовжують отримувати гуманітарну допомогу від благодійників

У Краматорську люди із числа вразливих категорій громадян продовжують отримувати гуманітарну допомогу від благодійників
Днями відбулась чергова видача допомоги у вигляді продуктових наборів.

Мешканці Краматорська із вразливих категорій громадян продовжують отримувати гуманітарну допомогу. Журналіст видання «Новини Краматорська» був присутнім на одній із видачі продуктових наборів для осіб з інвалідністю.

Організація видачі організована таким чином, що враховує військову ситуацію в Донецькій області. Натовпу людей не спостерігається, а отримувачі допомоги поділені на чотири черги за алфавітним порядком. Людей заздалегідь попереджають про їх номер черги для отримання пакету.

Видачу продуктового пакету організувала Благодійна Організація «Благодійний Фонд BEON». Долучились да благородної ініціативи Денис Михайлович Бочаров, «Фонд Bijzondere Noden.

«Ми дуже вдячні нашим благодійникам, які сприяли та оплатили доставку гуманітарного вантажу. Також хочеться окремо висловити слова подяки «Благодійному Фонду РональдаМакДональда» та нашим волонтерам»,-розповіла директорка «Благодійний Фонд BEON» Ганна Шемякіна.

Варто зазначити, що це вже неперша видача гуманітарної допомоги для вразливих категорій громадян. Раніше також люди отримували різноманітні продуктові набори, а також засоби особистої гігієни.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: