19 травня 2023   13:17   563

Лише за минулий тиждень порушники правил рибальства завдали майже 441 тисячу гривень збитків

Лише за минулий тиждень порушники правил рибальства завдали майже 441 тисячу гривень збитків
За тиждень порушники завдали майже 441 тис. грн збитків.

Про це повідомили у Донецькому рибоохоронному патрулі. У період з 8 по 15 травня 2023 року державні інспектори Донецького рибоохоронного патруля спільно з працівниками Національної поліції Донецької області зафіксували 25 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Складено 18 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубі порушення правил рибальства), у порушників вилучено 71 кг водних біоресурсів та 44 од. заборонених знарядь лову (сітки, «павуки», «драчі»).

Для прикладу, 14 травня Донецьким рибоохоронним патрулем спільно з працівниками Краматорського районного управління поліції ГУНП в Донецькій області викрито грубе порушення правил рибальства на водосховищі Шевченко 1, поблизу с. Городещено м. Краматорськ Донецької області. Громадянин здійснював вилов водних біоресурсів з гумового човна за допомогою трьох ліскових сіток. У такий спосіб порушник наловив: карася сріблястого - 19 екз., ляща – 1 екз., судака – 2 екз., плітку – 35 екз, та завдав 93 602 грн збитків.

Цього дня, на водоймі біля с. Коптєво Покровського району, інспекторами Донецького рибоохоронного патруля спільно з працівниками відділу поліції № 1 (м. Добропілля) Покровського РУП викрито громадянина, який за допомогою двох сіток добув 15 кг водних біоресурсів, а саме: 43 карася сріблястого. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 67 983 грн

Нагадуємо, відповідальне і ощадливе ставлення до водних біоресурсів є вагомим чинником збереження та поповнення їх запасів у наших водоймах. В Управлінні Державного агентства меліорації та рибного господарства у Донецькій області функціонує «гаряча лінія» :(099) 391-10-90.

Якщо ви помітили порушення рибоохоронного законодавства просимо, невідкладно повідомляти за вказаним номером телефону.

Довідкова інформація:

Нагадуємо, з 1 квітня встановлено весняно-літню заборону на вилов водних біоресурсів. У період нересту дозволяється вилов риби за межами нерестовищ гачковими знаряддями вилову з кількістю гачків не більше двох на рибалку або спінінгом з однією штучною приманкою з берега.
Новини Краматорська
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: