19 травня 2023   16:37   1287

У Краматорському районі виявили тіла п’яти загиблих людей

У Краматорському районі виявили тіла п’яти загиблих людей
Поліція Слов’янська провела ексгумацію загиблих від бойових дій у Богородичному.

Серед загиблих - літні мешканці села, яких було вбито внаслідок російських артобстрілів наприкінці весни та початку літа минулого року. Слідчі поліції та представники пошукового загону доставили тіла для судово-медичної експертизи та перепоховання.

Рік тому на території Святогірської громади Краматорського району тривали запеклі бої. Окупаційні війська намагались зайти до Святогірська зі сторони Лиману, атакуючи місто та навколишні населені пункти. Чимало артобстрілів приходилось на село Богородичне, що згодом стало одним з рубежів оборони українських військових.

Наслідком майже повного руйнування населеного пункту стала загибель його мешканців, тіла яких знаходять досі. Днями до Богородичного вирушили слідчі поліції Слов’янська, вибухотехніки ГУНП області та учасники пошукового загону «Плацдарм».

У стихійних похованнях на вулицях і на території домоволодінь поліцейські виявили тіла п’яти людей. Три з них – це чоловіки віком 60, 65 та 72 роки, яких вбили ворожі снаряди у період з середини травня до початку червня. Особи ще двох загиблих належить встановити.

Тіла були доставлені до моргу в Слов’янськ. Після судово-медичної експертизи та відбору зразків ДНК загиблі будуть перепоховані на місцевих кладовищах.

Відділом поліції №4 (Слов’янськ) Краматорського РУП до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено п’ять фактів порушення законів та звичаїв війни – ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України.
Технополис
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: