22 травня 2023   08:49   189

Як користуватися осушувачами повітря

Сучасні осушувачі повітря дозволяють позбавитися надмірної вологості повітря в приміщенні.

Виробники являють собою кілька варіантів осушувачів, що працюють за різним принципом. Якісні мобільні осушувачі повітря ви можете придбати, перейшовши за посиланням на відомий сайт компанії Osushiteli, де представлений величезний асортимент даної продукції.

Сфера їх застосування колосальна, їх використовують у:

• будівництві; при промисловому виробництві;
• архівах, бібліотеках;
• після затоплення у приміщеннях, квартирах, підвалах;
• у разі ліквідації наслідків стихійних лих;
• очисних спорудах;
• складськіх приміщеннях.

Принцип дії адсорбційних осушувачів

Волога, що знаходиться в повітряному потоці, адсорбується за допомогою спеціального сорбенту, структура якого пористо-капілярна, завдяки чому досягається високе поглинання вологи.

Підтримка високої якості осушення повітря досягається шляхом відновлення адсорбенту, свого роду регенерація, для цього видаляється волога. Це здійснюється продуванням адсорбенту потоком гарячого сухого повітря.

Даний спосіб дозволяє досягти глибокого осушення повітря в приміщенні. Такі пристрої для осушення повітря є дві колони, їх основним елементом є адсорбційний ротор, що містить адсорбент. В одній із них повітря осушується після компресора, у другій - регенерується адсорбент. При цьому обидві колони взаємозамінні. Завітайте на інтернет-магазин osushiteli.ua і ви знайдете величезну різноманітність моделей осушувачів. Це надійний партнер з відмінною репутацією та множинними позитивними відгуками постійних клієнтів. Привітні консультанти дадуть відповідь на всі ваші запитання, а доставка здійснюється максимально швидко.

Крізь мікрофільтр, призначений для попереднього очищення, нагнітається вологе повітря в резервуар. Воно проходить через адсорбент, де відбувається осушення до певної температури точки роси (прийняті значення - 25 чи -40 градусів Цельсія). Невелика кількість стисненого повітря потрапляє до другого резервуару, всередині якого регенерується адсорбент.

У разі, коли адсорбент, що знаходиться в одному з резервуарів, насичений вологою, а в другому резервуарі відбулася повна регенерація сорбенту, резервуари перемикаються між собою. Це дозволяє зробити процес осушення повітря безперервним.

Звертайте увагу на новинки каталогу, щоб ознайомитися з новим потужним і компактним обладнанням для ефективного використання.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: