22 травня 2023   13:50   419

Запрошуємо доєднатися до патріотичного марафону «Мова єднає»

Запрошуємо доєднатися до патріотичного марафону «Мова єднає»
До Дня слов’янської писемності і культури у форматі телемосту відбудеться патріотичний марафон «Мова єднає» в межах соціокультурного проєкту «Схід-Захід – онлайн», започаткованого у 2019 році Донецькою обласною бібліотекою для дітей.

Про це інформує Донецька обласна державна адміністрація, за інформацією управління культури і туризму облдержадміністрації

Мета марафону: в умовах воєнного стану об'єднати дітей з різних регіонів України, сприяти культурному обміну, популяризації української мови, вихованню патріотичних почуттів та гордості за свій народ і країну.

Захід відбудеться у змішаному форматі (онлайн та офлайн). В офлайн-форматі патріотичний марафон проходитиме на 4-х локаціях різних областей, а саме: Рівненської обласної бібліотеки для дітей, Smart бібліотеки (м. Львів); Центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка (м. Покровськ); бібліотеки смт Новоекономічне Гродівської територіальної громади.

25 травня 2023 року о 12:00 усі бажаючі можуть взяти участь у заході на платформі Google Meet, доєднавшись за посиланням
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: