24 травня 2023   14:56   542

Понад 13 мільйонів гривень отримає бюджет Краматорської громади від Уряду

Понад 13 мільйонів гривень отримає бюджет Краматорської громади від Уряду
У березні Краматорськ не отримав бюджетних дотацій, а у травні гроші будуть

У березні Уряд затвердив перший етап розподілу додаткової дотації обсягом 10,2 млрд гривень для 853 бюджетів територіальних громад та 17 обласних бюджетів. 36 громад Донецької області мали отримати два мільярди гривень для покриття втрат місцевих бюджетів та додаткових витрат на ВПО. Про це повідомляє сторінка Донецького регіонального відділення Асоціації міст України.

Тоді Краматорська громада грошей не отримала.

У травні Уряд затвердив другий етап розподілу додаткової дотації для органів місцевого самоврядування в обсязі 3,1 млрд грн (розпорядження КМУ від 05 травня 2023 р. № 408-р). Ці кошти спрямовані на потреби обласних бюджетів Донецької, Запорізької, Луганської та Херсонської областей та 516 бюджетів територіальних громад.

На цей раз бюджет Краматорської міської територіальної громади має поповнитися на 13,624 млн грн. Загалом громади Донеччини отримають додатково майже мільярд гривень.

Як розповів регіональний консультант із бюджетних питань АМУ Костянтин Гацько, для Донеччини з другого траншу призначено близько 927 мільйонів гривень для 33-х територіальних громад. Найбільший обсяг дотації отримають Маріупольська (528,8 млн грн), Торецька (54,3 млн грн), Лиманська (34,5 млн грн), Авдіївська (32,9 млн грн), Волноваська (31,3 млн грн) та Бахмутська (29,2 млн грн) міські територіальні громади.

Крім того, 39,7 млн грн державних коштів спрямують до обласного бюджету.

Серед громад Краматорського району, які отримають допомогу від Уряду, Дружківська, Черкаська, Миколаївська, Олександрівська та інші.

Повний список дотаційних громад та суми виділених коштів можна дізнатися з Додатку до розпорядження КМУ від 05 травня 2023 р. № 408-р.
KramatorskPost
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: