25 травня 2023   08:48   759

Історія працевлаштування: колишня завідувачка дитсадочку з Краматорська знайшла роботу у Львові

Історія працевлаштування: колишня завідувачка дитсадочку з Краматорська знайшла роботу у Львові
Каматорський міський центр зайнятості поділився історією успішного працевлаштування Ірини Коннової.

Більше 35 років вона працювала у закладі дошкільної освіти Краматорська. Разом із сім’єю краматорка евакуювалася до Львову. Завдяки допомозі фахівців Центру зайнятості Ірина Коннова знайшла роботу у цьомуц місті за фахом.

"Більше 35 років Ірина Коннова працювала у закладі дошкільної освіти м. Краматорська. Трудову діяльність починала з вихователя, згодом була призначена завідувачкою дитячого садочку. Енергійна та творча людина, яка має креативне мислення, добре розвинуті комунікативні та організаторські здібності.

В лютому 2023 року була змушена звільнитися та почати пошук роботи у місті Львові, куди наприкінці березня минулого року переїхала разом із сім’єю.За сприянням у працевлаштуванні Ірина звернулася до фахівців #Краматорського_міського_центру_зайнятості. Дистанційний формат роботи співробітників дає можливість надавати послуги клієнтам у будь-якому місті нашої країни.

Спільно з кар’єрним радником розробили індивідуальний план працевлаштування, який містить цикл тренінгів з пошуку роботи та «Побудова кар'єри та професійний розвиток».
За допомогою фахівця з профорієнтації склала резюме. Відстежувала вакансії на всіх джерелах пошуку роботи, де були потрібні працівники за її фахом.

Фахівець запропонувалазвернути увагу на вакансію асистента вихователя у початковій школі «Малюк» Львівської міської ради.Співбесіду жінка пройшла з легкістю, допомогли навики, отримані при відвідуванні комплексу заходів служби зайнятості.Спільні зусилля, віра в себе, бажання займатись улюбленою справою дали позитивний результат – Ірина отримала пропозицію працевлаштування".
Східний Проект
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: