25 травня 2023   13:50   222

Польський парламент уже ухвалив 11 резолюцій про допомогу і підтримку для України

Польський парламент уже ухвалив 11 резолюцій про допомогу і підтримку для України
Польща і весь вільний світ сьогодні усвідомлюють, що Україна бореться не лише за себе, але і за Європу, відтак надають їй максимальну підтримку.

Про це, виступаючи під час ранкового засідання Сейму Польщі, заявила в четвер маршалок нижньої палати польського парламенту Елжбєта Вітек, передає власний кореспондент Укрінформу.

“На наших очах, а також у нашому регіоні, відбувається велика зміна: весь вільний світ став на боці України, оскільки ми усі усвідомлюємо, що Україна сьогодні бореться не лише за свою безпеку і незалежність, але і за безпеку нашої частини Європи й усього континенту”, - підкреслила Вітек.

За її словами, Польща з перших днів допомагає Україні. Зокрема це роблять і представники польського Сейму та Сенату, які, незважаючи на свої політичні погляди, активно беруть участь у наданні всебічної допомоги Україні, ухвалюючи в парламенті РП резолюції щодо надання допомоги Україні, засудження злочину російського геноциду, необхідності створення міжнародного трибуналу щодо засудження воєнних злочинів РФ в Україні. Вона поінформувала, що загалом було прийнято 11 таких резолюцій у польському парламенті.

Вітек підкреслила, що польські парламентарії, без світла камер, щодня надають допомогу українцям, зокрема відвозячи їм продукти та одяг. Причому такі контакти відбуваються як на міжособистісному рівні, так і на рівні міжпарламентських груп і комісій.

“Парламентська дипломатія відіграє дуже важливу роль, і на всіх міжнародних зустрічах на першому місці ми завжди ставимо питання безпеки і всесторонньої підтримки для України – військової, дипломатичної, гуманітарної”,- наголосила спікерка нижньої палати польського парламенту.

Вона виголосила промову перед виступом у польському парламенті Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука. У сесійній залі польського Сейму під час виступу Голови ВРУ було розгорнуто багато великих і маленьких українських прапорів, деякі польські законодавці вдягнули українські вишиванки.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: