26 травня 2023   09:00   288

У Галицинівці евакуйовано 26 осіб, у тому числі 8 дітей, існує загроза підтоплень у шести населених пунктах Покровського району

У Галицинівці евакуйовано 26 осіб, у тому числі 8 дітей, існує загроза підтоплень у шести населених пунктах Покровського району
З вулиці Набережної у Галицинівці евакуйовано 26 осіб, у тому числі 8 дітей.

Про це інформує Донецька обласна державна адміністрація

Станом на 23:30 у селищі підтоплено 6 домоволодінь, підтоплень критичної інфраструктури не виявлено. Рятувальні та оперативні служби знаходяться на місці події та повністю контролюють ситуацію, повідомив начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

25 травня близько 17:20 внаслідок обстрілу російських окупаційних військ (попередньо - ракетного) була пошкоджена дамба Карлівського водосховища. Внаслідок цього відбувається неконтрольоване скидання води в річку Вовча у напрямку Галицинівки. В річці піднявся рівень води та існує загроза підтоплень приватних будинків у шести населених пунктах Покровського району, в яких загалом проживає 981 людина.

Проведено засідання комісії ТЕБтаНС, створено оперативний штаб з ліквідації наслідків надзвичайної події. На місці тривають роботи з мінімізації наслідків обстрілу.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: