26 травня 2023   13:49   374

З населених пунктів, де ведуться бойові дії, евакуйовано 128 дітей

З населених пунктів, де ведуться бойові дії, евакуйовано 128 дітей
З населених пунктів, у яких ведуться активні бойові дії, у примусовий спосіб евакуйовано 128 дітей разом з батьками або законними представниками.

Про це інформує Донецька обласна державна адміністрація

Про це під час брифінгу у пресцентрі Донецької ОВА повідомив начальник відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Олександр Вдовенко.

З метою захисту дітей, які перебувають у зоні проведення воєнних (бойових) дій, в умовах воєнного стану Урядом було прийняте рішення про проведення обов’язкової евакуації в примусовий спосіб дітей з їх батьками, особами, які їх замінюють, або іншими законними представниками з окремих населених пунктів Донецької області в місцевості, де ведуться бойові дії.

Проведення обов’язкової евакуації в примусовий спосіб дітей з їх батьками, особами, які їх замінюють, або іншими законними представниками розпочато 7 квітня. Примусова евакуація охопила 21 населений пункт.

Станом на 23 травня евакуйовано 128 дітей, додатково виявлено 10 дітей. У населених пунктах, де ведуться бойові дії, залишається 8 дітей, а саме: м. Бахмут- 4, Авдіївка-1 (батьки приховують дитину), м.Красногорівка-2, с.Керамік-1 (батьки категорично відмовляються).

«Ми закликаємо усіх виїхати до більш безпечних регіонів України. На жаль, обстріли з боку окупантів стають дедалі частішими. Майже щодня надходить інформація про поранених та загиблих цивільних, тож не нехтуйте своїм життям та життям своїх дітей. Пам’ятайте – евакуація рятує життя!», - наголосив Олександр Вдовенко.

Він також повідомив, що наразі розглядається питання впровадження евакуації дітей в примусовоий спосіб з деяких інших населених пунктів Донецької області, де ведуться активні бойові дії. Після погодження з командуванням оперативно-стратегічних угруповань військ «Хортиця», «Таврія» та Координаційним штабом з питань проведення обов’язкової евакуації населення в умовах воєнного стану при Мінреінтеграції буде прийнято відповідне рішення.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: