31 травня 2023   09:07   560

Павло Кириленко розповів, як учні можуть повернутися в школи Донецької області

Павло Кириленко розповів, як учні можуть повернутися в школи Донецької області
До поновлення навчального процесу в закладах освіти області в офлайн-режимі стратегічно готуються вже зараз.

Про це інформує Донецька обласна державна адміністрація

У тому числі, і до пілотного проєкту, коли навчання принаймні частини учнів, які перебувають на території області, відбуватиметься з використанням укриттів, спеціально обладнаних у школах. Про реалізацію цього проєкту, його наявні та потенційні джерела фінансування розповів сьогодні під час брифінгу у пресцентрі Донецької обласної військової адміністрації начальник Донецької ОВА Павло Кириленко.

Нагадаємо, Донецькій області у 2023 році передбачено 23 624,00 тис грн субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на облаштування безпечних умов у закладах загальної середньої освіти. Тобто. скористатися цими грошима зможуть кілька шкіл.

Очільник області не вважає цю суму значною і, відповідно, не збирається зупинятись, як у мотивуванні збільшення бюджетного фінансування, так і у залученні допомоги міжнародних партнерів.

- На території області зараз перебувають 32 тисячі учнів, які навчаються онлайн. Частину з них ми можемо перевести в "режим укриттів", - каже Павло Кириленко. І додає, що вже працюють і над логістикою, безпекою доставлення дітей від місця проживання до місця навчання. Прораховуються всі деталі.

Питання фінансування цього безпекового проєкту очільник області обговорює і на всіх без виключення зустрічах с дипломатами, щоб залучити до цього процесу і можливості послів іноземних держав. Є надія, що наслідки такої синергії держбюджету та міжнародної допомоги ("буде єдиний процес, а учасників і донорів декілька, такий розрахунок") ми побачимо вже в новому навчальному році.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: