3 червня 2023   16:31   677

Під час святкування Трійці на території Донецької області діятимуть додаткові обмеження

Під час святкування Трійці на території Донецької області діятимуть додаткові обмеження
На виконання Закону України «Про правовий режим воєнного стану», враховуючи вимоги Командувача оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» бригадного генерала Олександра Тарнавського про заборону проведення масових заходів під час святкування Дня святої Трійці з метою уникнення скупчення населення під час проведення богослужінь та релігійних обрядів у культових будівлях релігійних організацій та на прилеглій території, на території Донецької області будуть діяти додаткові тимчасові обмеження.

Про це інформує Донецька обласна державна адміністрація

Їх мета - забезпечити громадську безпеку і порядок під час святкування Трійці (04 червня 2023 року), зберегти життя та здоров’я цивільного населення на території Донецької області.

Комендантом Донецької області. Донецькою обласною військовою адміністрацією, районними військовими адміністраціями, військовими адміністраціями населених пунктів, органами місцевого самоврядування буде вжито додаткових заходів щодо недопущення перебування громадян у період дії комендантської години в культових будівлях релігійних організацій і на прилеглій території під час святкування Дня Святої Трійці.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: