16 червня 2023   13:31   238

Росія хоче підірвати ЗАЕС, щоб світ тиснув на Україну з вимогою зупинити конфлікт – Зеленський

Росія хоче підірвати ЗАЕС, щоб світ тиснув на Україну з вимогою зупинити конфлікт – Зеленський
Президент Володимир Зеленський вважає, що російська влада хоче підірвати Запорізьку АЕС для дестабілізації в Україні, а також для того, щоб світ тиснув на Київ, вимагаючи зупинити цей конфлікт.

Як передає Укрінформ, про це він заявив в інтерв’ю американському телеканалу NBC News.

«Росія хоче підірвати (Запорізьку – ред.) АЕС. Тому що, так само як і з (Каховською – ред.) дамбою, вони не зацікавлені в безпековій ситуації в Україні. Їм постійно потрібна дестабілізація тут, і вони хочуть, щоб світ тиснув на Україну зупинити цей конфлікт», – сказав глава держави.

За словами Зеленського, передача Україні західної техніки невеликим партіями лише продовжує тривалість російсько-української війни.

«Якщо нам масово передадуть військове обладнання, яке зараз перебуває на балансі у наших партнерів, ми швидше переможемо», – додав Президент.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: