23 липня 2023   14:26   328

Росія хоче створити буферну зону навколо Луганщини, - британська розвідка

Росія хоче створити буферну зону навколо Луганщини, - британська розвідка
Останніми днями спостерігається посилення артилерійського вогню на півночі лінії фронту, в Луганській та Харківській областях – ймовірно, це супроводжувалося деяким збільшенням атак російських невеликих підрозділів, але ситуація була заплутана російською дезінформацією.

Про це йдеться у звіті розвідки Великої Британії, інформує Цензор.НЕТ.

За даними британської розвідки, Москва, ймовірно, досягла лише незначних здобутків, але її відновлена активність на півночі підкреслює її важливість для Кремля, коли вона одночасно стикається зі значним тиском у південному запорізькому секторі.

"Західне угруповання військ Росії, ймовірно, намагається просунутися назад до річки Оскіл, щоб створити буферну зону навколо Луганської області, володіння якою Росія майже напевно вважає однією зі своїх основних цілей війни", – йдеться у повідомленні.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: